Njoftime

Ministria e  Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së ujrave, Njësia rajonale – Tetovë, njofton të gjithë bujqit dhe blegtorët që aplikojnë pranë Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së ujrave, Njësia rajonale – Tetotvë, për programin për prëkrahje financiare në bujqësi për vitin 2018 se aplikimi për kërkesat për të gjithë masat themelore dhe masat shtesë për sipërfaqe të tokës bujqësore dhe për bagëtitë është deri më 15 maj 2018. 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [277.05 KB]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Search Window