Lajme

Të nderuar,
Komuna e Zhelinës ju njofton se në kuadër të Projektit USAID për zhvillim të biznesit ekosistem me kompaninë LK Raspberries, i ftojmë të gjith të interesuarit në një sesion trajnimi, i cili do të mbahet me date 09.10.2018,  dita e Martë, me fillim në orën 09:00, në hapësirat e Komunës së Zhelinës, për trajnim në mundësimin e mbjelljes dhe kultivimit të frutave të pyellit përkatësisht Mjedrës (Malinës) në regjionin e Pollogut.
Më poshtë mund ta gjeni materialin me hollësitë rreth trajnimit.
Me respekt,
Komuna e Zhelinës
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.34 MB]

Comments are closed.

Close Search Window