Njoftime

Ju njoftojmë se nga data 05.06.2018 deri në 08.06.2018 do të bëhet deraritizimi i rrjetit të kanalizimit dhe dezinsektimi larvicid i mushkonjave në territorin e Komunës së Zhelinës nga ana e ESHP ”Qendra për shëndet publik Tetovë”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [157.97 KB]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Search Window